Ütüleme

Yılların Verdiği Tecrübeyle Ütülerinizi Biz Yapalım.

Ütüleme

  • Takım Elbise
  • Gömlek
  • Kazak
  • Abiye
  • Gelinlik
  • Kaban & Mont
  • Yorgan
  • Tül & Perde
  • ve diğer ürünler.

İstanbul /Maltepe adresimizde siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Kuru temizleme , çamaşır yıkama , halı yıkama , profesyonel ütü , yorgan battaniye yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Çamaşırlarınızı ve halılarınızı ücretsiz şekilde adresinizden alıyoruz yıkayıp temizleyip paketli şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Otel ve pansiyon tekstilleri (çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, havlu, yastık, yatak örtüsü, battaniye, yorgan vb.) , cafe masa örtüleri, fabrika ve işyerlerinin çalışanlarının iş kıyafetleri, ekmek fırınlarının bezleri, düğün salonlarının ve organizasyon şirketlerinin örtüleri, hastane tekstilleri, restaurant örtüleri vb. büyük hacimli ekipman ve makine gerektiren çamaşırlar işletmemizde kısa zamanda yıkanıp ütülenip özenle paketlendikten sonra müşterilerimize adreslerinde teslim edilmektedir.

Ritim İstanbul Avm

Şubemizden Kareler

Neden Biz?

Ritim Kuru Temizleme olarak, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, İstanbul Maltepede’de kuru temizleme, ütüleme ve terzi/tadilat hizmetlerimiz ile sizlerleyiz..

Kuru temizleme sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Ritim Kuru Temizleme, sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren ritimkurutemizleme.netsayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Fiyatlandırma Hakkında

Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek için, lütfen sitemizde bulunan iletişim numarasından bizimle iletişime geçiniz.  Bilgi Hattı
0 (850) 346 18 81

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 (850) 346 18 81

WhatsApp & Gsm:
0 (533) 148 85 63

E-mail: info@ritimkurutemizleme.net

Adres: Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul Avm No: 46 D: 2 (dönerci Ali Usta Karşısı) Maltepe /İSTANBUL

İletişime Geçin

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Lütfen Bize Ulaşın.

ritim kuru temizleme iletişim Hemen Arayın: 0 (850) 346 18 81