Terzi ve Tadilat

Tadilata mı İhtiyacınız var? Ritim Kuru Temizleme Yanınızda.

Terzi ve Tadilat

  • Elbise Daraltma
  • Pantolon Paça
  • Etek Bel Daraltma
  • Pantolon Daraltma
  • Fermuar Tamiri
  • Ceket Kol Uzatma / Daraltma
  • ve diğer ürünler.

Terzi ve Tadilat ve hizmetiyle sizin için değerli olan giysilerinizi ilk günki haline döndürebilir veya pantolon paçasının boya göre kıvrılması, pantolon ile eteklerin bel kısımlarının bedene uydurulması gibi işlerin yanı sıra bozuk fermuarları değiştirebilir,ceket kollarını uzatabilir ya da kısaltabilmekteyiz.

Sadece elbise ve kıyafetleriniz için değil her türlü tadilat işlemi gereken bütün tekstil ürünleriniz için itinayla terzi hizmeti verilmektedir. Nevresim, yorgan, battaniye, çarşaf, minder-yastık kılıfı vb. Birçok tekstil ürünü için terzi ve tadilat işlemleri uygulamaktayız. Ritim Kuru Temizleme, uzman terzi kadrosu ile tadilat gerektiren tekstil ürünleriniz ve giysileriniz için ayrıcalıklı terzi hizmetini sizlere sunuyor.

Ritim İstanbul Avm

Şubemizden Kareler

Neden Biz?

Ritim Kuru Temizleme olarak, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, İstanbul Maltepede’de kuru temizleme, ütüleme ve terzi/tadilat hizmetlerimiz ile sizlerleyiz..

Kuru temizleme sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Ritim Kuru Temizleme, sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren ritimkurutemizleme.netsayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Fiyatlandırma Hakkında

Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek için, lütfen sitemizde bulunan iletişim numarasından bizimle iletişime geçiniz.  Bilgi Hattı
0 (850) 346 18 81

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0 (850) 346 18 81

WhatsApp & Gsm:
0 (533) 148 85 63

E-mail: info@ritimkurutemizleme.net

Adres: Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul Avm No: 46 D: 2 (dönerci Ali Usta Karşısı) Maltepe /İSTANBUL

İletişime Geçin

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Lütfen Bize Ulaşın.

ritim kuru temizleme iletişim Hemen Arayın: 0 (850) 346 18 81