Hakkımızda

25 Yıllık Tecrübemizle, Siz Değerli Müşterilerimize Hizmetimizi Sunmaktayız.
Uygun Fiyat Politikamızla, Sizlere Hizmet Vermeye Hazırız.

Ritim Kuru Temizleme

Kıyafetlerimizin temiz ve hoş bir kokuya sahip olması bizler için büyük bir öneme sahiptir. Hem sağlık açısından hem de çevreye yayacağı itici ve zararlı kokudan kurtulmak için temizlenmeleri gereklidir. Günümüzde birçok materyalden üretilen kıyafet ve giyim eşyaları vardır. Ancak bu giyim ürünlerinden bazılarının yapısı gereği temizlik işlemleri normal su ve kimyasal ürünler ile yapılması kıyafetin dokusuna zarar vermektedir.

İşte bunun önlenmesi için alanında kaliteli hizmet veren bir kurumdan kuru temizleme hizmeti alınmalıdır. Bizler Ritim Kuru Temizleme ve Ütü Evi olarak sizlere bu konuda profesyonel düzeyde hizmetler sunmaktayız.

  • EĞİTİMLİ PERSONELRitim Kurutemizleme olarak, alanında eğitimli ve deneyimli personel ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kuru temizleme işlemlerinizde sizin için değerli olan eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.
  • YÜKSEK TEKNOLOJİŞubemizde, yüksek teknoloji ürünü olan kuru temizleme cihazlarını kullanır, yıkama ve ütüleme ekipmanları da ihtiyaçlarınızı karşılayacak Avrupa standartlarında yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.
  • HIZLI SERVİSHizmet verdiğimiz bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda. ÇAĞRI MERKEZİ 0 (850) 346 18 81
Sizinle büyüyoruz...

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler!

Ritim Kuru Temizleme  ve Ütü Evi olarak İstanbul ilinin Maltepe semtinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İstanbul temizlik alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile çalışmalarımızı vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere son teknoloji kuru temizleme cihazlarımız, kaliteli temizlik ürünlerimiz ile güvenilir, sağlam ve temiz bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken alanında uzman, tecrübeli ve bilgili çalışan kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerin de kuru temizleme konusunda profesyonel ve uygun fiyatlı hizmete ihtiyacı var ise gönül rahatlığı ile kurumumuzdan bu hizmetleri alabilirsiniz.

 

Ritim İstanbul Avm

Şubemizden Kareler

Tecrübeliyiz

+
Yıllık Tecrübe

Hizmet Sağladık

+
Yapılan İş

Aktif Şubeye Sahibiz

+
Şube

Deneyimliyiz

+
Uzman Ekip

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Lütfen Bize Ulaşın.

ritim kuru temizleme iletişim Hemen Arayın: 0 (850) 346 18 81